Lekarze Psychiatra Łódź

lekarz Ludwik Gebel

Beczkowa 13/12
93-457 Łódź

To wspaniały psychiatra, stawia niezawodne diagnozy, jest konkretny i rzeczowy, "wyciąga" pacjenta na powierzchnię życia. Zawsze spieszy z szybką pomocą.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Agnieszka Tajchman

Obrońców Westerplatte 6A/34
91-811 Łódź

Super Pani Doktor. Bardzo uważnie słucha,świetnie wyjaśniła sposób leczenia, empatyczna. Gorąco Polecam !!
Opinia dodana przez: J

lekarz Marcin Wojtera

Kamińskiego 7/9
90-225 Łódź

Jestem bardzo zadowolona z współpracy z Doktorem - to jest pierwszy lekarz z którym czuje się swobodnie i mogę o wszystkim powiedzieć i zaufać. A chyba o to chodzi w skutecznym leczeniu. Miliony gwiazdek dla Doktora. Bardzo polecam.Mirosława Wąsowska
Opinia dodana przez: Mirosława

lekarz Paweł Ziomka

ulica Bema Józefa 70G
91-492 Łódź

Pan Doktor Paweł Ziomka to Wybitny Fachowiec w swojej dziedzinie Bardzo Dobry Człowiek,Podchodzący Indywidualnie do pacjenta,.Pan Doktor nie bagatelizuje problemów.Bogata Wiedza Medyczna,Uprzejmość,Kompleksowość.Jestem pacjentką Pana Doktora od wielu lat Pan Doktor wielokrotnie prowadził mnie w oddziale szpitalnym,gdzie pełni funkcje Ordynatora Jestem pod Wielkim Pozytywnym Wrażeniem Farmakoterapia przyniosła oczekiwane Pozytywne Efekty normalnie funkcjonuje, pracuje,cieszę się życiem.Pan Doktor nie skreśla swoich pacjentów,Umie Życzliwie z zachowaniem zasad empatii podejść do klienta.Pacjent u Pana Doktora ...
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Małgorzata Jurawska

Przychodnia wielospecjalistycznej opieki zdrowotnej
Grabieniec 13
91-140 Łódź

To nie jest Lekarz to dar od wszelakiej siły sprawczej. Nie byłoby już mnie pośród żywych lub byłbym trzęsącą się galaretą. Jestem nowym człowiekiem dzięki Pani Małgorzacie. Już niczego się nie boję patrzę na każdy dzień jak przynosi mi rzeczy kiedyś nie osiągalne. Jestem zrównoważony i spokojny. Patrzę w jutro z radością. Jestem pewien, że nic mi nie grozi. Nie potrafię opisać jak tego dokonała. To nie stało się od ...

lekarz Violeta Dajaka-Kałuszka

Gabinet Psychiatryczny Violeta Dajaka-Kałuszka
ul. Piotrkowska 79
90-423 Łódź

To lekarz z powołania Wybitny specjalista W Polsce i na świecie nie wielu poświecą się z sercem oddaniem w pracy jak Pani Doktor
Opinia dodana przez: Janek

dr n. med. Ewa Murak-Kozanecka

ZOZ ul. Aleksandrowska 159
Łódź

Polecam bardzo z całego serca. Najlepszy lekarz z jakim miałam styczność a było ich sporo. Mądra kobieta, życzliwa, serdeczna, od lat w zawodzie. Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego.

dr n. med. Anna Muszalska

lekarz Rafał Harmazy

NZOZ Grabieniec
Grabieniec 13
Łódź

Kompetentny i uprzejmy, zainteresowany pacjentem, ma dużą wiedzę. Zdecydowanie polecam tego lekarza.

lekarz Iwona Kłoszewska

Narutowicza 51
90-130 Łódź

Pani profesor pomogla mi w mojej chorobie (schizofrenia) . Dzieki niej moge funkcjonowac na codzien. Kompetentna specjalistka w swojej dziedzinie. Polecem wszystkim serdecznie!!!
Opinia dodana przez: Malgorzata

Urszula Libera

Zespół Długoterminowej Opieki Domowej
Dąbrowskiego 87
93-271 Łódź

Pani Doktor zdecydowanie jest jednym z lekarzy, których mogę polecić. Jest zaangażowana, cierpliwa, profesjonalne. Buduje podczas wizyty atmosferę zaufania in zaopiekowania.
Opinia dodana przez: Ola

dr n. med. Jan Madej

Psychoterapeuta, Psychiatra

Plantowa 13 lok. 10
91-104 Łódź

dobry psychoterapeuta i psychiatra, moze byc troche kontrowersyjny w swoich metodach, ale najważniejsze, że jest przy tym bardzo skuteczny. Mozliwe sa wizyty domowe, co jest bardzo cenne dla ciezej chorych.

lekarz Adam Zaborowski

Mackiewicza 35
91-349 Łódź

Polecam Pana doktora Adama Zaborowskiego . Mnie pomógł , wreszcie po wielu innych nietrafionych diagnozach Pan doktor doszedł do źródła mojej choroby . Wcześniejsi lekarze w ogóle nie słuchali co do nich mówiłem nie notowali moich objawów w dokumentacji medycznej . Pan doktor słucha uważnie i co najważniejsze wierzy w objawy pacjenta i stara się mu ulżyć w cierpieniu . Nie stroni od politerapii jeśli widzi , że terapia jednym ...
Opinia dodana przez: Rafał

lekarz Józef Rojek

Hippiczna 3
94-049 Łódź

Polecam w 100%.Dziękuję za prowadzenie mojej mamy w czasie choroby.Świetny specjalista,pełen empatii.
Opinia dodana przez: Lidia

Wojciech Gruszczyński

Piotrkowska 204/210
90-360 Łódź

Dziwią mnie pozytywne opinie. Zła diagnoza, złe leczenie, doktor pakuje w człowieka końskie dawki leków na schizofrenię podczas gdy człowiek ma nerwicę. Doktor nie uznaje podstawowych leków: SSRI. Jak człowiek zgłasza że tyje dostaje metforminę, która nic nie daje. Do tego namawia do zastrzyków, tak jakby nie można było poprzestać na tabletkach. Kompletna porażka.
Opinia dodana przez: Xor

Ewa Juszczak

10 Lutego 6/8/10 lok. 24
90-303 Łódź

Pani Doktor jest fachowcem, pomogła nie tylko mnie, ale także kilku moim znajomym. Polecam wszystkim, którzy potrzebują pomocy psychologicznej.
Opinia dodana przez: Renata

Alicja Owczarek

Psychiatra dziecięcy

remedium
Łódź

jest bardzo ostrożna,zawsze wyklucza wszystkie inne choroby.[choć trwa to barzdo długo]wierze że chce pomuc mojemu dziecku.

lekarz Małgorzata Zabrocka

ulica Al. Wyszyńskiego 5/41
94-042 Łódź

Leczę się u P.doktor wiele lat. Wyprowadziła mnie z ciężkiej depresji.Jest sympatyczna, uprzejma. Polecałam Ją kilku znajomym są bardzo zadowoleni z leczenia u Niej. Polecam.
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Psychiatra
                                       dr n. med. Marzena Przybył

dr n. med. Marzena Przybył

Wsparcie-terapia psychiatryczne i psychologiczna
ulica Elsnera 19
92-504 Łódź

Osoba kompetentna i fachowa , tłumaczy zagadnienia związane z leczeniem , uprzejma i znajdująca czas dla pacjenta, dobry lekarz i porządny człowiek

dr Zofia Kozłowska

Pediatra, Psychiatra dziecięcy

Piotrkowska 204/210
90-360 Łódź

Pani Doktor ciepła, kompetentna, o dużym doświadczeniu. Bardzo mi pomogła. Polecam tym, którzy potrzebują pomocy.